Kariyer.net hakkında günah çıkarma

İnternetle ne kadar alakalı olduğumu hatta bağımlılık derecesinde bir sevgim olduğunu yakın çevrem bilir, ve internette reklamdır odur budur pek para vererek hizmet alma taraftarı değilimdir.Ve bu iş bulma kariyer gibi siteleride pek sevmezdim, kullanışlı gelmezdi, hatta aradığımı bulamam diyordum kiiii öle değilmiş.

Çalıştığım firma kariyer.net ile anlaşmış ve personel alımlarını kariyer üzerinden gerçekleştiriyor, daha önce bir pozisyon için eş dost akrabaya sorarak eleman bulmaya çalışıyorduk ayda 1-2 tane düşüyordu, ama satınalmacı ilanımız için şuanlık 250 den fazla insan başvurmuş durumda.

Dedim tamam beyaz yaka iş için herkes başvurur ya mavi yaka, demeye kalmadan tornacı ilanımız için başvuruda bulunduk ve şuan ki tornacımız kariyer.net ten,  dahası da var, elektrik  pano montaj ustası oda kariyerden, kısacası artık herkes interneti kullanmaya başlamış, ve bizler için büyük kolaylık, kimin 250 tane aynı pozisyon için tanıdığı var ki 🙂

Sonuç olarak kariyer olsun yenibiriş olsun diğer kariyer sitelerine girip çıkmak güzel oluyor, gözlerimle şahidim iş bulunabiliyor… benden söylemesi.

“Kariyer.net hakkında günah çıkarma” üzerine bir yorum

  1. Ben de işimi hep internet üzerinden buldum. Kariyer siteleri kesinlikle çok işe yarıyor 🙂 kariyer.net, yenibiris.com, secretcv.com, linkedin.com ve cvyolla.com favori sitelerim. İş arayan arkadaşlara önerebilirim bu siteleri.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.