İkinci gözümü kaynak alması olayı

Bugün imalattaydım, yine fazla bakmadım ama yine gözümü kaynak aldı, ne hassa gözlerim varmış, hemen etkileniyor, zaten bir çok kimse aramalarda aynı sorundan yakınıyor.Bende deneyimli kaynakçılardan patates formulü aldım.

Eğer gözümüzü kaynak mı aldı, hemen bir patates alıyoruz ve halka şeklinde kesiyoruz.Bu kestiğimiz halkaları göz kapaklarımızın üstüne koyuyoruz, eğer evde tülbent varsa tülbentle bağlayın öle dursun, ben yatarken yapacağım, eğer siz dayanamıyorsanız hemen yapın.

Daha önce denemedim bunu ama bu sefer denicem, en kestirmesi damla ama eğer damla yoksa patates derim.

Dün gece denedim ve sonuç başarılı, gözlerimdeki acıyı aldı, aslında acının gitmesi, uyuduğumdan mıdır yoksa patatesten midir bilemem ama, genelde herkes batmanın uyku saatinde olduğunu söyler, bense cok rahat uyudum.Denenmiştir ve tavsiye ediliyordur.

“İkinci gözümü kaynak alması olayı” üzerine 2 yorum

  1. Patates gerçekten alıyor acıyı, aslında benim kullanma sebebim, damlayı sevmiyorum, gözüme su kaçsa bile sevmiyorum ki bu damla 🙂 ama dediğinde haklısın, uyuduğunda dinleniyorsun 🙂

  2. yok arkadaşım patates acıyı alır üstüne yattınmı gözler dinlendiği için uyandığın zaman gözünde hiç birşey kalmıyor::)

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.