Facebook ve Salaklar

Yahu bir insan bu kadar mı salak olabilir anlamıyorum, bu facebooktaki sayfalar var, 2 tanesi denk geldi, biri basketbol sayfası diğeride fenerbahçe sayfası, basketbol sayfasında ileti paylaşılmış, alttan birisi yorum yapmış, “Admin bir tane Kevin Garnet resmi paylaşır mısınız” yuh oha artık dicek laf bulamıyorum, oğlum ne kadar salak birisinin o resim paylaşsa ne olur paylaşmasa ne olur mutlu mu oldun paylaşınca, çok görmek istiyorsan adamın wallpaper larını indirir bakarsın, sonra fenerbahçe sayfasında denk geldi bir tane salaklık, sayfanın sahibi, üyelerinin fenerbahçe kimliğini yapıyor, yalnış duymadınız hakkaten öyle, photoshopta kimligin foto kısmına sizin resminizi koyuyor üyelerde mutlu oluyor 🙂 bence facebook a liseli kızlarda alınmasın, aptal aptal pozlar veriyorlar, Türkçeyi katleden özenti yazılarını istemesek te görüyoruz, emo, apaçi derken bir neslin daha geleceğinin içine ettiler…
Facebook sayfaları belki hayranları olursunuz 🙂
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Basketball-Is-Love/152527038092319
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=392325&fbid=150682598282734&id=116650198352641

“Facebook ve Salaklar” üzerine 2 yorum

  1. Bu insanın yapabileceklerinin sınırı yok arkadaş. Zekada nasıl ilerinin sınırı yoksa, salaklıkda da olmayacaktır. eksi sonsuz ile artı sonsuz arasında nerde durduğunun önemi yok, bulunduğun nokta her ikisine göre önemsiz kalır. bizi mutlu eden bir nebzede olsa +ya yaklaşmak. dolayısıyla hoşgörülü olmak lazım her alanda kanımca….

  2. adamlar aşmışlar kendilerini artık isteyen üyelerin isimlerini forma ve boxer lara bile yazıyorlar 🙂 büyük hizmet

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.