Bugün yeni bir sayfa açıyorum hayatımda,…

Bugün yeni bir sayfa açıyorum hayatımda, Erkin Koray amcamız ne demiş Aşk şarabı içmesi hoştur şaşkın, şarap peşinden koşmak boştur şaşkın demiş, birde Amerikalıların bir sözü var, No woman no cry, kaderde ne varsa değiştiremiyorsun, olmıcakların peşinden koşarsan kendini harab edersin, en iyi akışına bırak hayatı, o sana zaten herşeyi ayarlıyor, bu arada gecem gündüzüme döndü en acilinden çeki düzen vermem gerek hayatıma, vericez de zaten Ramazan geldi 🙂 hayatın süprizlerle dolu olduğunu unutmamalı, yaşadıgımıza şükredeceğimize içinde bulunduğumuz kötü durumlara kızıyoruz.İşin özü sabır, tevekkül et gerisini salla.Bu siteme sayaç koymadım, bilmiyorum kaç kişi geliyor, aslında asıl merak ettiğim, yazdıklarımı okuyan var mı, şayet varsa ona göre yazılara çeki düzen vericem 🙂 nerde o gizli hayranlarım sizleri bekliyorum.Gece gece bu kadar yazı yeter, belki uyuyabilirim, şimdilik hoşçakalın.

“Bugün yeni bir sayfa açıyorum hayatımda,…” üzerine 2 yorum

  1. Şimdi mutlu oldum 🙂 Tutamayacağım sözleri vermiyorum ben, ayrıca okuyacağım kitaba göre değişir, belki alıp okumadan rafa kaldırcam, belki bir solukta okuyacam elimden düşürmicem, önümde uzun bir hayat var (umarım öledir) yaşayıp görücez.

  2. Benim bildiğim bir tane var yazılarını okuyan 😛 Elinde kendi kalınlığınca hayatının kitabı var dikkatli ol sayfaları açarken, her sayfaya son sayfa gibi başla…

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.