Webrazzi Arda Kutsal

Webrazzi en sevdiğim sitelerden birisidir.Pek sıkı takipçisi olduğum site yoktur ama webrazzi web projelerime ilham kaynağı açısından son derece beğendiğim bir site.Belki bilmeyenleriniz vardır, çünkü ilgi alanıyla alakalı.Webrazzi Türkiye deki ve Dünya daki web yatırımları, web siteleri yada teknolojiler hakkında bilgiler içeren bir site.Benim ilgimi çeken kısımsa web yatırımları, çünkü bir site açıyorsunuz ve eğer iyi bir çıkış yakalarsa köşeyi dönmeniz içten bile değil, çok örneği var ama bir binler katıda başarısız proje var.

Şuanda ya iyi bir fikrin olucak, yada bol para ve iyi ekiple istediğin alanda iyi işler çıkartırsın, tabi bu Türkiye şartları için belki yaratıcı fikirler açısında zor, Türkiyedeki internet kullanıcısındaki kültürle Amerikada ki web kültürü bir değil.Ama yinede umut var eden bir piyasamız var, bunlarıda Webrazzi den takip etmek oldukça keyifli.

Webrazzinin en son İsmail Yk yı techcrunch a kadar çıkmasını sağladını varsayarsak Arda Kutsal iyi çıkartıyor demek yerinde olur.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.