Endüstriyel Sektörün Yeni Bilgi Paylaşım Sitesi

Günümüzün tanıtım araçları zamanla değişim göstersede bazı sektörler varki halen daha klasik pazarlama araçlarını kullanmakta ve halen daha ciddi verimli olmakta…

Aslında ne demek istediğimi az çok anladınız. Günümüzün en popüler sosyal medya siteleri olan Instagram, Facebook, Pinterest, Youtube gibi siteler pazarlama konusunda oldukça iyiler. Ama endüstriyel sektörler halen daha sektörel dergiler ve klasik Google pazarlaması ile öne çıkabilmekte.

Instagram her ne kadar milyonlarca insanın olduğu bir yer olsa da bazı aramalarda net bir sonuç bulmak zor olmakta. Bir makale okumak isteseniz haliyle Google’da araştırma yapmanız gerekmekte. Durum böyle olunca endüstriyel sektörler için sosyal medya siteleri elbette faydalı ama Google halen daha oldukça yüksek bir çarpan etkisine sahip…

Bu konuda yeni bir internet sitesi olan Endüstri.io, içeriğindeki bilgi ve haber konuları ile endüstriyel sektörler için bir tanıtım aracı olarak işlev görmekte… Dar bir çerçeve içerisine sıkışmış olan endüstriyel bilgi ve haberler, yenilikçi bir bakış açısı ve internetin dilini çok iyi bilen kişiler tarafından yayınlanma ile çok daha geniş kitlelere ulaşma şansına sahip olabilmekte.

Günümüzde global çapta endüstriyel sektörler için tanıtım hizmeti sağlayan oldukça kaliteli siteler var fakat yerli pazarda son kullanıcı odaklı içerik konusunda büyük açık bulunmakta. Bunun sebebi ise, makaleyi yazan firmaların yada yazdırdıkları ajansların sektörü ve sektörün terminolojisini bilmediği ve bunlara ilaveten internettin anahtarı yani Google Seo konusunda bilgi sahibi olmadıkları için tanıtım faaliyetleri dar bir çevrede yayınlanmaktan öteye geçememekte.

Endüstri.io bu konuda her gün gelişen içerikleri ve yönetim şekli ile bu konuda ihtiyaç duyulan mecrayı sağlamak için adım adım ilerlemekte.

Firmanız için gerekli tanıtım hizmetleri konusunda Endustri.io sitesinden istifade edebilirsiniz.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.